top of page

מה זה 

פרוליסטם?

מה זה פלוריסטם?

מה זה פרוליסטם?

פלוריסטם הוא תוסף מהפכני שתוכנן במיוחד עבור גברים הנאבקים באזוספרמיה.

הנוסחה הטבעית שלנו נוצרה כדי לתמוך בבריאות הרבייה של הגבר ולשפר את ייצור הזרע והיא מפוקחת על ידי ה-FDA ומיוצר במתקן המאושר על ידי ה-FDA, התוסף שלנו עומד ומיוצר בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ובטיחות והכל מחומרים טבעיים ללא כימיקלים או מזיקים לבריאותכם.

 

תערובת המרכיבים הייחודית שלנו המוגנת בפטנט נבדקה קלינית, והראתה תוצאות מבטיחות בגברים עם אזוספרמיה. עם תוכנית טיפול פשוטה ונוחה של שישה חודשים, התוסף שלנו מגיע חבילה של שישה בקבוקים, כל אחד נבדק בקפדנות כדי להבטיח את הייצור האיכותי ביותר.

 

כוחו של הטבע יעזור לכם להביא ילד לעולם בעזרת הנוסחה הנקייה והיעילה שלנו. קחו את הצעד הראשון לשיפור בריאות הרבייה שלכם עם התוסף שלנו. הצטרפו לאינספור הגברים שראו תוצאות נהדרות ותחזירו לעצמכם את הביטחון במסע הפוריות שלכם.

 

הטיפול החדשני שלנו בן שישה חודשים, הניב אחוזי הצלחה מרשימים, כאשר 48% מהמטופלים השיגו תוצאות מוצלחות. מביניהם, ל-23% מהחולים התגלה זרע, בעוד של-25% מהחולים בוצעו הוצאת זרע ניתוחיות מוצלחות לאחר השלמת הטיפול של פלוריסטם.

איך פרוליסטם עובד?

בדומה לאתחול מחדש של סמארטפון כדי לתקן בעיות תפקודיות, פרולייסטם מאפשר את "תהליך ההפעלה מחדש של ״spermatogenesis" כדי לשחזר את ייצור הזרע על ידי הורדה זמנית של רמות הטסטוסטרון.

 

הטיפול המקיף שלנו הוא בן חצי שנה כולל שני שלבים. השלב הראשוני מפחית את רמות הטסטוסטרון כדי ליצור סביבה אופטימלית לייצור זרע, בעוד השלב השני משחזר רמות טסטוסטרון תקינות ומקדם ייצור זרע בריא.

פרוליסטם משתמש בחומצה glycyrrhizic, המרכיב הפעיל, אשר עובר הידרוליזה in vivo לחומצה glycyrrhetinic. חומצה זו מתפקדת על ידי חסימת 17β-hydroxysteroid dehydrogenase (17βHSD), אנזים האחראי על הפיכת אנדרוסטנדיון לטסטוסטרון. תהליך המיצוי והריכוז של חומצה זו הם מידע קנייני המוחזק על ידי החברה, שכן הוא משמש כמרכיב סודי מרכזי בפרוליסטם.

ההשפעה של פלוריסטם על התאוששות הזרע
א) אזוספרמיה לא חסימתית, המאופיינת באי ספיקת אשכים, מראה צינוריות אטרופית נטולת זרע בוגר. הם מורכבים אך ורק מתאי Sertoli, אך כמה מהם מכילים spermatogonia, מה שמרמז על פעילות תאי נבט למרות הפריון שנפגע.

ב) לאחר דיכוי טסטוסטרון, זרעת הזרע עולה מחדש ברוב הצינוריות כאשר תאי Pachytene מגיחים באמצעות ניתוח מיקרוסקופי. זה מסמל שחזור מוצלח של התפתחות תאי נבט וסימן מעודד לשיקום הפוריות.

פלוריסטם - שלב ראשון:

המחקרים העכשיויים מציעים פתרון אפשרי שיעזור לייצור זרע על ידי הורדת רמות הטסטוסטרון, אם כי אין אנחנו עדיין מבינים בדיוק איך זה עובד. במצבים כמו אזוספרמיה, תאי גזע בריאים באשכים מתמודדים עם מכשולים להתפתחות עקב גורמים מסוימים.

לייצור זרע, תאי Sertoli, שהם תאי תמיכה, ממלאים תפקיד מכריע על ידי יצירת סביבה מיוחדת באשכים. תאים אלה משתמשים במסלולים שונים לייצור זרע תקין.

המחקרים שלנו ואחרים מצביעים על כך שכאשר רמות הטסטוסטרון מופחתות, יש עלייה בפעילות במסלולים ספציפיים כמו MAPK ו-PI3K/Akt. מסלולים אלו ידועים בתפקידיהם באיתות ובהישרדות התא, והם הופכים פעילים יותר כאשר רמות הטסטוסטרון נמוכות יותר.

מסלול אחד בשם Notch, המעורב בהחלטת גורל התאים, מושפע כנראה מהשינויים ברמות הטסטוסטרון. זה מצביע על כך שמסלולים שונים פועלים יחד בתגובה להורדת הטסטוסטרון, מה שהופך אותו לתהליך מורכב למדי.

ככל שאנו לומדים יותר על האופן שבו זרע מיוצר ומווסת, הפחתת הטסטוסטרון, במיוחד בעזרת פרוליסטם, נראית כמו דרך מבטיחה להחזיר את ייצור הזרע במקרים של אזוספרמיה. האינטראקציה בין מסלולים שונים, בהנחיית תאי Sertoli, מראה שעלינו להמשיך ולחקור כדי להבין את גישת הטיפול הזו ולהפיק את המירב ממנה.

פלוריסטם שלב שני:

פלוריסטם Stage Three (Phase Two) הוא הטיפול היחיד בשוק שתוכנן על סמך מחקר וידע אמיתיים ואושר כיעיל לבריאות הזרע של גברים (Oligospermia)

פלוריסטם חורג מבריאות הזרע - הוא מכוון לכל תהליך ייצור הזרע בתוך האשך. החומרים הפעילים מתמקדים בתמיכה בתאי נבט, תאי ליידיג ותאי סרטולי לרווחת רבייה מקיפה.

קבוצה 1 – אפקט החומצה הרטינואית

חומצה רטינואית (ויטמין A) פועלת גם על תאי סרטולי וגם על תאי נבט ודוחפת spermatogonia לא מובחנת למסלול ההתמיינות ובסופו של דבר, פרופאזה מיוטית.

קבוצה 2 – בריאות הזרע

ויטמין D, E, B12, אבץ, תיאמין, Icariin Punicalagins, חומצה אלגית, אנתוציאנינים, ג'ינסנוזידים, פוליסכרידים, טריטרפנואידים, מקאמידים, גלוקוזינולטים, אלקלואידים, פרוטודיוסקים, ספונינים סטרואידים. המרכיבים הפעילים הוכיחו את היכולת לשפר את הכדאיות והמורפולוגיה של הזרע, תוך טיפוח ריכוז של נוגדי חמצון, קטלאז ופרוקסידאז. גורמים אלה ממלאים תפקיד מכריע בתמיכה ב-spermatogenesis.

קבוצה 3 – בוסטר טסטוסטרון

החומרים הפעילים הוכיחו את היכולת לשפר את ייצור הטסטוסטרון מתאי ליידיג דרך מסלולים ישירים ועקיפים כאחד. ויטמין D, Icariin, Punicalagins, חומצה אלגית, אנתוציאנינים, L-dopa (levodopa), אלקלואידים שונים, ג'ינסנוזידים, פוליסכרידים, טריטרפנואידים.

קבוצה 4 – נזק ל-DNA

חומצה פולית, פוליפנולים, רזברטרול, אנתוציאנינים, קוורצטין, טרפנים, תרכובות פנוליות, קוורצטין, פוניקאלגינים, חומצה אלגית, אנתוציאנינים הפחיתו את פיצול ה-DNA בזרעונים אנושיים רגילים

האם פרוליסטם יעבוד בשבילי?
פרוליסטם פותחה במיוחד כדי לסייע לגברים החווים 'אזוספרמיה לא חסימתית' המקשה עליהם להביא ילדים לעולם. מצב זה מתייחס לגברים שיש להם אשכים שאינם מסוגלים לייצר זרע ביעילות. בנוסף, גברים עם 'אזוספרמיה חסימתית', שבהם הזרע אינו מסוגל לצאת מהגוף עקב חסימה, יכולים גם להפיק תועלת משימוש ב-פרוליסטם לפני ביצוע הליכי איסוף זרע. על ידי כך, גדל הסיכוי למצוא זרע בריא ובר קיימא להפריה חוץ גופית (IVF).

 

מדוע עלי לבחור ב-פרוליסטם?
תוספי פוריות רבים הזמינים בשוק פותחו במיוחד כדי לתמוך בבריאות הזרע, במיוחד מכוונים לגברים עם אוליגוספרמיה (ספירת זרע נמוכה). תוספי מזון אלו שואפים לשפר את ספירת הזרע, התנועתיות ואיכות הזרע הכללית. עם זאת, חשוב לציין כי תוספי מזון אלו בדרך כלל אינם מיועדים או משווקים כטיפול באזוספרמיה, שהיא מצב המאופיין בהיעדר זרע בנוזל.

פרוליסטם הוא התוסף היחיד בשוק שתוכנן במיוחד כדי לעזור לגברים עם אזוספרמיה לא חסימתית להפוך לאבות. הנוסחה הייחודית שלו נוצרה על ידי המומחים שלנו שיש להם למעלה מ-15 שנות ניסיון בחקר פוריות של גברים. פרוליסטם לגמרי טבעי ואין לו תופעות לוואי.

פרוליסטם מבוסס מדעי וממוקד על המטופל. אנחנו כאן כדי לעזור לכם להביא ילד לעולם. צור איתנו קשר עוד היום כדי לראות כיצד פרוליסטם יכול לעזור לך להשיג את המטרה שלך להיות אבא.

תוסף פורץ הדרך לגברים עם אזוספרמיה. הנוסחה הטבעית שלנו בהשגחת ה- FDA, נועדה לתמוך בבריאות הרבייה של הגבר ולשפר את ייצור הזרע.

 

הפורמולה נבדקה קלינית עם תוצאות חיוביות והתוסף שלנו מציע תוכנית טיפול פשוטה של ​​שישה חודשים עם סט של שישה בקבוקים, המבטיח את תקני האיכות והבטיחות הגבוהים ביותר.

 

מגיע לכם לחוות מחדש פוריות בריאה ולקבל בחזרה את הביטחון עם הפתרון הטבעי שלנו ולהגשדים חלום להביא ילדים לעולם!

תכולת הערכה:

שלב א׳ - שלושה בקבוקים

שלב ב׳ - שלושה בקבוקים

סך הכל שישה בקבוקים להשלמת הטיפול המלא של שישה חודשים.

אזוספרמיה לא חסימתית (אי ספיקת אשכים ראשונית)

bottom of page