top of page

תהליך יצירת הזרע הינו תהליך מורכב מאוד ונחקר הרבה שנים, אך ישנה ירידה משמעותית במחקרים מסוג זה באירופה וארצות הברית וניתן להגיד שתהליך הטיפול בפוריות הגבר פחות מפותח יחסית במדינות אלו וזה לאור העובדה שניתן לפנות לבנק הזרע או לבחור במסלול של אימוץ, אך בחברה שלנו הפניה לבנק זרע היא פחות נפוצה ובני הזוג יעדיפו זרע וביצית משלהם. 

בישראל ישנם מחקרים רבים על תהליך ייצור הזרע שמטרתם לקדם טיפוליים חדשנים לגברים עקרים, אחת הבעיות הקשות והנפוצות שנחקרת כבר הרבה שנים היא חוסר זרע בנוזל (אזוספרמיה), כל מידע חדש שנלמד אותו יעזור לנו לפתור את התעלמה הקשה של תהליך ייצור הזרע באשכים.

18022402.png

מה זה אוזוספרמיה?

המחקרים הקודמים הובילו לשינויים משמעותיים בחייהם של גברים שסבלו מאזוספרמיה, כשאר בשנות ה 90 גילו החוקרים שאצל גברים עם אזוספרמיה ניתן למצוא זרע בתוך האשך ולהוציא אותם דרך ביוספה, דבר שנתן תקווה לזוגות ופתח אפשרות שלא הייתה קיימת. בשנות ב 2000 הטכנולוגיה התקדמה ופותחה שיטת המיקרו-טיזה שהקפיצה את אחוזי ההצלחה.

טיפול פרוליסטם לגברים עם אזוספרמיה לא-חסימתית הוא גם תוצאה של הרבה מחקר שנעשה בתחום האזוספרמיה וחלק ממנו גם בישראל באוניברסיטת בן גוריון, שפתחו תרבית תלת-ממדית לגדול תאי זרע בתרבית במעבדה. כאשר נלקחו תאי גזע מאשכים של עכברים וגדלו בתנאים מיוחד מיוחדים והצליחו לגדל תאי זרע שלמים, מטרת המחקר היא ליישם תהליך זה גם על גברים עם אזוספרמיה, תהליך זה בבני אדם יותר מורכב והוא עדין במחקר, אך על הדרך נלמדו הרבה דברים על התנהגות תאי הגזע של האשך ונמצא כי הורמון הטסטוסטרון יכול לעכב את הגדילה של תאי הגזע.

עם המידע והידע אנחנו מוצאים פתרונות כדי לטפל באנשים, ובעיית האזוספרמיה נחקרת להרבה שנים והידע שיש לנו היום מאפשר לנו לטפל בבעיה זאת בגישה אחרת לגמרי מהשיטות שנפוצות ב20 שנה האחרונות.

ממצאים אלו גם נחקרו בבית חולים MD Anderson Cancer Center  השייך לאוניברסיטת טקסס בארה״ב, ונמצא שבמצבים של אזוספרמיה הורמון הטסטוסטרון אכן מעכב התפתחות תאי הגזע, וחסימה בנקודה מאוד ספציפי בתהליך הייצור של הטסטוסטרון גורם לחלוקה מחודשת של תאי הגזע באשך וייצרת תאי זרע מחדש. טיפול פרוליסטם הוא תוצאה של מחקרים יסודיים בתחום הפוריות והרכבת חלקי הפאזל כדי להבין לעומק את בעיית האזוספרמיה.

תוסף פורץ הדרך לגברים עם אזוספרמיה. הנוסחה הטבעית שלנו בהשגחת ה- FDA, נועדה לתמוך בבריאות הרבייה של הגבר ולשפר את ייצור הזרע.

 

הפורמולה נבדקה קלינית עם תוצאות חיוביות והתוסף שלנו מציע תוכנית טיפול פשוטה של ​​שישה חודשים עם סט של שישה בקבוקים, המבטיח את תקני האיכות והבטיחות הגבוהים ביותר.

 

מגיע לכם לחוות מחדש פוריות בריאה ולקבל בחזרה את הביטחון עם הפתרון הטבעי שלנו ולהגשדים חלום להביא ילדים לעולם!

תכולת הערכה:

שלב א׳ - שלושה בקבוקים

שלב ב׳ - שלושה בקבוקים

סך הכל שישה בקבוקים להשלמת הטיפול המלא של שישה חודשים.

אזוספרמיה לא חסימתית (אי ספיקת אשכים ראשונית)

דר׳ אלונה פלדמן, היא חלק מצוות הפיתוח של פרוליסטם ארה״ב, בוגרת הטכניון תואר שלישי במדעי החיים, פרסמה מאמרים מחקריים בעיתונים המכובדים ביותר בעולם, עוסקת בתחומים שונים בתעשייה הרפואית. דר׳ פלדמן פיתחה לאחרונה שיטה חדשנית לאבחון מעמיק של גברים עם אזוספרימה, שיטה המנבאת תזמון המצאות הזרע בגברים עם אזוספרמיה, זה מגדיל את הסיכויים להוצאת זרע בריא וביצוע הפרייה מוצלחת ובכך להגשים להרבה זוגות את החלום להקים משפחה.

bottom of page