top of page

עוזרים לך להתמודד עם אזוספרמיה

מגשימים לך את חלום האבהות

ד״ר אלונה פלדמן

בוגרת הטכניון תואר שלישי במדעי החיים, פרסמה מאמרים מחקריים בעיתונים המכובדים ביותר בעולם, עוסקת בתחומים שונים בתעשייה הרפואית.

ד״ר אלונה פלדמן המדענית הראשית של פרוליסטם ישראל תסביר לעומק איך נעזור לכם להתמודד עם אזוספרמיה

מה זה אזוספרמיה?

אזוספרמיה היא מצב רפואי שבו לגבר אין זרע בנוזל השפיכה שלו. זהו גורם משמעותי לאי פוריות אצל הגבר וזה משפיע על כ-1% מכלל הגברים ו-10-15% מהגברים שאינם פוריים.

ניתן לסווג אזוספרמיה לשני סוגים עיקריים:

אזוספרמיה חסימתית (OA): זה כאשר קיימת חסימה במערכת הרבייה הגברית המונעת שפיכה של זרע. החסימות יכולות להופיע בצינור הזרע, האפידידימיס או במקומות אחרים, לעתים קרובות עקב פציעה, זיהום, ניתוח או פגמים מולדים.
אזוספרמיה לא חסימתית (NOA): במקרה זה, הבעיה נובעת מבעיה בייצור הזרע עצמו. זה יכול להיגרם על ידי פגמים גנטיים, חוסר איזון הורמונלי, או בעיות בתוך האשכים כגון וריקוצלה, זיהומים קודמים, כימותרפיה או טיפול בקרינה.


האבחון כולל בדרך כלל היסטוריה רפואית יסודית, בדיקה גופנית, הערכות הורמונליות ולעיתים בדיקות גנטיות. הטיפול תלוי בגורם הבסיסי לאזוספרמיה ועשוי לכלול התערבויות כירורגיות, טיפולים הורמונליים או טכנולוגיות רבייה מסייעות כמו IVF עם טכניקות של איסוף זרע.

דר׳ אלונה פלדמן, היא חלק מצוות הפיתוח של פרוליסטם ארה״ב, בוגרת הטכניון תואר שלישי במדעי החיים, פרסמה מאמרים מחקריים בעיתונים המכובדים ביותר בעולם, עוסקת בתחומים שונים בתעשייה הרפואית. דר׳ פלדמן פיתחה לאחרונה שיטה חדשנית לאבחון מעמיק של גברים עם אזוספרימה, שיטה המנבאת תזמון המצאות הזרע בגברים עם אזוספרמיה, זה מגדיל את הסיכויים להוצאת זרע בריא וביצוע הפרייה מוצלחת ובכך להגשים להרבה זוגות את החלום להקים משפחה.

תוסף פורץ הדרך לגברים עם אזוספרמיה. הנוסחה הטבעית שלנו בהשגחת ה- FDA, נועדה לתמוך בבריאות הרבייה של הגבר ולשפר את ייצור הזרע.

 

הפורמולה נבדקה קלינית עם תוצאות חיוביות והתוסף שלנו מציע תוכנית טיפול פשוטה של ​​שישה חודשים עם סט של שישה בקבוקים, המבטיח את תקני האיכות והבטיחות הגבוהים ביותר.

 

מגיע לכם לחוות מחדש פוריות בריאה ולקבל בחזרה את הביטחון עם הפתרון הטבעי שלנו ולהגשדים חלום להביא ילדים לעולם!

תכולת הערכה:

שלב א׳ - שלושה בקבוקים

שלב ב׳ - שלושה בקבוקים

סך הכל שישה בקבוקים להשלמת הטיפול המלא של שישה חודשים.

אזוספרמיה לא חסימתית (אי ספיקת אשכים ראשונית)

בהשגחת ה -FDA

FDA CERTIFICATE: ZPZ4-M79R

מחקרים חדשניים עם האוניברסיטאות הנחשבות בתחומן

מחקר באוניבריטה בטקסס

מיוצר בארה״ב במפעל מאושר FDA עם השגחה קפדנית על כל תהליך הייצור והאריזה

מיוצר בארה״ב

- מהו הטיפול של פרוליסטם? 
פרוליסטם הוא פתרון תומך בפוריות שיכול לשפר משמעותית את הסיכויים לייצור זרע לגברים עם אזוספרמיה לא חסימתית (אי ספיקת אשכים ראשונית). פרוליסטם היא פורמולה מוגנת בפטנט ומאושרת על ידי ה-FDA.

- איזה מחקרים תומכים בפרוליסטם?
המחקר הנוכחי של צוות המחקר של פרוליסטם באוניברסיטת טקסס חקר את היעילות של טיפול בפרוליסטם במודל חיה של אזוספרמיה ובניסוי קליני שכלל 89 חולים עם אזוספרמיה לא חסימתית. מודל החיות הדגים תגובה חיובית של 100% לטיפול, מה שעולה בקנה אחד עם המחקרים הקודמים שלנו. הניסוי הקליני הראה שיעור הצלחה של 48%, אולי בשל גורמים גנטיים לא ידועים.

- האם הפחתת הטסטוסטרון משפיעה על הבריאות שלי?
לא! רמות הטסטוסטרון שלך יישארו בטווח הנורמלי, שכן צמחי מרפא טבעיים אינם יכולים להפחית לחלוטין את רמות הטסטוסטרון.

- האם ישנם תופעות לוואי לשימוש בפרוליסטם?
פרוליסטם נחשב בטוח, והוא נועד למזער תופעות לוואי. עם זאת, כמו כל תוסף תזונה או תרופה, התגובות האישיות עשויות להשתנות. חשוב לציין שאנשים מסוימים עם מצבים בריאותיים ספציפיים עשויים להיות רגישים יותר להשפעות של פרוליסטם. מצבים כאלה עשויים לכלול אי ספיקת לב, מחלות לב, אגירת נוזלים, לחץ דם גבוה (יתר לחץ דם), סוכרת, מחלת כליות, שימוש בתרופות נוגדות דיכאון ומחלות כבד.

- מה אם אני שוכח ליטול פרוליסטם ליום או יומיים?
נסו לא לפספס טיפולים. למרות שהחמצה של יום או יומיים לא תשפיע על התוצאות הכוללות, החמצה של ימים רבים עלולה להשפיע על התוצאות. אם אתה מחמיץ יום או יומיים, אין להכפיל או לקחת יותר מהמינון המוצע.

שאלות ותשובות

עדכון דוח ההצלחה של פרוליסטם: אנו מודים לד"ר מחמוד איוב ממרכז אל-שאם להפריה חוץ גופית על כך ששיתף אותנו בסיפור הצלחה זה. החולה, שהיה לו אזוספרמיה והיה נשוי 9 שנים, הראה תחילה עצירת התבגרות בביופסיה הראשונה. לפני תחילת הטיפול בפרוליסטם, רמות ההורמונים היו כדלקמן: FSH 6.9, LH 5.6 וטסטוסטרון 4.2. לאחר שעבר טיפול פרוליסטם מ-12.22 עד 7.23, רמות ההורמונים השתפרו ל-FSH 8.2 וטסטוסטרון 4.3. לאחר שישה חודשים של טיפול בפרוליסטם, נערכה ביופסיה שנייה (MicroTESE), שהביאה לחילוץ והקפאה מוצלחים של זרע רבים להליכי IVF עתידיים. זה מסמן אבן דרך משמעותית במסע הפוריות של המטופל.

סיפורי הצלחה

עדכון דוח ההצלחה של פרוליסטם: אנו שמחים לחלוק את ההתקדמות של חולה עם אזוספרמיה לא חסימתית, בן 34, שהציג רמות הורמונים תקינות של FSH, LH וטסטוסטרון, ללא היסטוריה משפחתית של המצב. ביופסיה ראשונית (דצמבר 2021): דוח הביופסיה חשף 70% תסמונת תאי Sertoli בלבד ו-30% עצירת התבגרות. לאחר שעבר טיפול פרוליסטם במשך שישה חודשים, בוצעה ביופסיה שנייה (MicroTESE). אנו שמחים לדווח שמספר רב של זרע הוצא והוקפא בהצלחה להליכי IVF עתידיים. זה מסמן הישג משמעותי במסע הפוריות של המטופל.

הריון בשבוע 5.5 - מזל טוב! לאחר שישה חודשים בלבד של שימוש בפרוליסטם, התגלו בזרע כ-10 מיליון זרעונים. למרבה הפלא, אשתו מצפה כעת הודות לזרע הקפוא. גיל: 33 מקרה: אזוספרמיה לא חסימתית, לא בוצעה ביופסיה לפני כן.

עדכון דוח ההצלחה של פרוליסטם: עוד שליפת זרע מוצלחת מד"ר מחמוד איוב ממרכז אל שאם להפריה חוץ גופית. פרטי המקרה: גיל: 29 2018: תיקון וריקוצלה 2019: ביופסיה, עצירת התבגרות (מעצר Spermatognic) 2023: ביופסיה נוספת, זרע שנמצא לאחר טיפול פרוליסטם.

צור קשר

לרכישה ולמידע נוסף צור קשר

bottom of page